montowanie rozdrabniacza

Głównym obszarem działalności firmy Prosper Net jest dystrybucja oraz serwis młynków koloidalnych, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Firma specjalizuje się przede wszystkim w naprawach urządzeń marki IN SINK ERATOR. Prosper Net prowadzi profesjonalny serwis już od ponad 15 lat, dzięki czemu może pochwalić się cennym doświadczeniem w naprawach różnych młynków firm takich jak IN SINK ERATOER, Teka, Kenwood, Franke, Commander czy General Electric, a także innych, mniej znanych marek.

przekrój młynkaJesteśmy kompleksowo przygotowani do profesjonalnej pomocy, nawet w nagłych wypadkach. Czas naprawy poszczególnych urządzeń nie przekracza 48 godzin, dzięki czemu każdy Klient zyskuje gwarancję szybkiego odzyskania niezbędnego sprzętu. W trosce o odpowiednią jakość serwisowania, przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań w zakresie zaopatrzenia we wszystkie części zamienne naprawianych urządzeń. Priorytetem firmy Prosper Net jest zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego też, dla ich wygody, przedsiębiorstwo wysyła kuriera, który za jedyne 20 zł dowiezie urządzenie do serwisu.


pierścień mocujący rozdrabniacz podłączenie młynka do syfonu syfony gotowy montaż

Naprawiamy sprzęt klientów zamieszkujących w promieniu 50 km, od stolicy odbywa się przy osobistym odbiorze urządzenia przez serwisanta i jednoczesnym zainstalowaniu sprzętu tymczasowego.

Firma Prosper Net zapewnia również wsparcie techniczne przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8-19 - kontakt pod nr:
606 555 666

wymiana przewodu w rozdrabniaczu

Adres Firmy:
Prosper Net ul. Chłodna 9 05 - 400 Otwock

Napisz do nas
biuro@insinkerator.pl